Alu platišča Passat B8

Splošne avtomobilistične debate. Zaželjena navezava na VW.

Alu platišča Passat B8

OdgovorNapisal/-a gladiator » 08. feb 2018 02:14

Pozdravljeni,

Ker so Verona platišča skoraj nemogoča za dobit bi vas vprašal za mnenje o platiščih iz linka. Platišča so zelo podobna Veroni. Malo me skrbi 20 zoll in 9J.
Po tujih forumih sem zasledil, da naj nebi bilo problema. Gume bi bile 235 35 20. Prosil bi vas za mnenje.

https://www.avto.net/Ads/details.asp?ID=12839825&show=2

Hvala in lp,
gladiator

Re: Alu platišča Passat B8

OdgovorNapisal/-a drdamian » 08. feb 2018 05:13

Razlika je kar opazna...sam osebno se ne bi odlocil za taka platisca. Si povprasal glede Verone pri. npr. Spanu? Ali pa si z "nemogoce" mislil na previsoko ceno novih?
drdamian

Kraj: Postojna
Avto: Passat B8 BiTDI

OdgovorNapisal/-a Highline777 » 08. feb 2018 09:16

Nedavno sem nekomu tule na forumu, ki je povpraševal po Vernkah za B8, posredoval eBay link in tamkjanšnji komplet (vred s pnevmatikami) je bil pravzaprav vreden tistega zneska, celo s poštnino vred.

Ni jih nemogoče dobiti, sploh ne, seveda je treba malce pobrskati. Pri naših pooblašćencih so na voljo vsak trenutek (s Španom vred), vendar za seveda zasoljeno ceno(ter po kosu!) in ne kot dodatna oprema, ampak kot nadometsni del, saj gre za prvovgradni original, se razume.

Konkretna platišča s priloženega gornjega linka so precej drugačna od Veronk, že na prvi pogled in ta dimenzija za Passata niti ni predvidena, poleg tega sam avto in na prav teh platiščih niti ne izpade prav lepo - že videno na tujih forumih, podobno, kot recimo Passat s Tiguanovimi 20" platišči Suzuka...
Ne gre skupaj.

Moj predlog? Če že 20" (potrebe jasno res ni), potem tiste od Arteona (ker je slednji pač Passat) - Rosario, v grafitnem ali srebrnem odtenku, že zato, da ima vsa stvar vsaj neko kontinuiteto https://www.ebay.de/itm/4x-Neue-VW-Arte ... Swn5ZZcM8z

Srečno pri in izbiri in morebitni odločitvi!

Lp,

D.
VW PASSAT - Dovršena suverenost.
Uporabniški avatar
Highline777

Avto: B8 BiTDI R-Line Variant

OdgovorNapisal/-a drdamian » 08. feb 2018 12:51

drdamian

Kraj: Postojna
Avto: Passat B8 BiTDI

OdgovorNapisal/-a Marcos » 10. feb 2018 08:38

Bi rekel, da je tole že prodano, ker je nekaj dni nazaj ta oglas bil izbrisan iz avto.net. Težko jih je sicer dobiti, ampak ne nemogoče. Na ebayu so vedno, na servisu se absolutno ne splača. Na avto.net pa kako imaš srečo. Vsakih nekaj mesecev imaš kak oglas.
Marcos

Avto: Passat B8 Variant

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov