Golf VII R (FL)

Avto: Golf 7.5R

Golf VII R (FL)

Odgovor Napisal/-a tadejd » 08. feb 2018 18:06

Fantje in dekleta, pozdravljeni po dolgem času :)

Vmes se je marsikaj spremenilo, jaz pa sem tudi malo pozabil na naš forum in sem dejaven na mednarodnem forumu golfmk7.

Zaenkrat si lastim še Golf 7, 2.0TDI DSG Highline s precej dolgim spiskom dodatne opreme, vendar me je zadnje čase matralo, da si privoščim bencinarja, predvsem zaradi opravljanja manj kilometrov.

In tako sem si točno teden dni nazaj naročil novega Golfa R \:D/

Če se da komu brati je tukaj spisek dodatno naročenih stvari:
Golf R 2.0 TSI DSG 4Motion

- Oriksno bela biserna barva
- Aktivni informacijski zaslon
- Brezžično ogrevano in infrardeče odbojno vetrobransko steklo(sedaj imam Webasto in to gledam kot "nadomestek")
- Dinamično uravnavanje podvozja DCC in izbira voznega profila
- Dvigalka za avto
- Električno poklopni zunanji ogledali
- Električno pomično panoramsko strešno okno
- Kamera za vzratno vožnjo Rear View
- Keyless Access z alarmno napravo(pri R je alarm serijski)
- LED žarometi z dinamičnim uravnavanjem
- Navigacijske karte Evrope na internem spominu
- Paket asistenčnih sistemov PLUS
- Platišča Pretoria 19˝
- Radio-navigacijski sistem Discover PRO
- Rezervno kolo 18˝, zasilno
- Zadnje steklo in stranski stekli dodatno zatemnjeni
- Zimski paket
- Zvočni sistem DYNAUDIO Excite

Če je pa kdo zainterisiran za Golf 7 2.0TDI DSG Highline, letnik 2014, prevoženih 72.000KM z sledečo dodatno opremo:

- Oriksno bela biserna barva
- Paket Tehnik(bi-xenon žarometa z LED dnevnimi lučmi Kessy, zadnje LED luči)
- Platisca Durban 18"
- Ogrevanje in prezračevanje mirujočega vozila(Webasto)
- Navigacija Discover PRO(DVD predvajalnik, 64GB internega spomina, Bluetooth in WLAN povezljivost)
- Usnjeno oblazinjenje Vienna - Šetland z gretjem prednjih sedežev
- Panoramsko strešno okno
- Aktivni radarski tempomat ACC
- Izbira voznega profila(Eco, Normal, Sport, Individual)
- Večfunkcijski prikazovalnik Premium
- Kamera za vzratno vožnjo
- Parkirni sistem Park Pilot z parkirno asistenco Park Assist
- Alarmna naprava
- Paket Luči&Vidljivost(senzor za dež, samozatemnitveno vzratno ogledalo, avtomatski vklop zasenčenih luči)
- Rezervno kolo 18˝
- Usnjen večfunkcijski volan s tipkami za upravljanje DSG menjalnika(F1 prestave)

Naj pa javi! :)

Lep dan želim vsem skupaj :ok:

Uporabniški avatar

Avto: B8 BiTDI R-Line Variant

Re: Golf VII R (FL)

Odgovor Napisal/-a Highline777 » 08. feb 2018 20:44

Ah, če bi te zgolj "matrala" nabava bencinarja, bi bila idealna rešitev v podobi legendarnega GTI-ja (Performance) seveda več kot "le" dovolj! 8) :ok:
Verjetno - si upam trditi! - celo atraktivnejša.
4M pogon, ki tu nima XDS-a, kakor GTI (P), pa še opazno manjši prtljažnik, ki prav zaradi 4M-a s 380l včasih že tako ni zadosten, sta ne tako zanemarljivi črni pikici.

R-Lineov, ki ob tem Fl-u še celo meglenk nimajo več (kar jih je takoj ločilo od najmočnejšega), pa v Lapiz odtenku (nekdo je svojemu pritaknil celo Alu ohišja ogledal za povrhu...) sem jih tudi že nekaj srečal in so zdaj že pač preveč enaki R-u brez Line-a.
In tu nimamo kaj. Za ene minus, spet za druge velik plus, proizvajalcu je pa bolj ali manj vseeno.

Ker sam sem bil v neki hecni dilemi takrat, ko sem naročal VII GTI Performance - a ne za dolgo, kajti tradicija in legenda nista iz trte izviti. :)
ZATO nedvoumno in jasno - GTI.
In enako bi naredil - če že - tudi zdaj.

Tako si pač naročil nekaj, kar bo nekoč verjetno dokaj težko spraviti naprej (sploh za normalno vrednost in ne tisto, podcenjeno...), ampak razum je eno, želja drugo.

Osebno to čisto razumem.

Obstoječa VII, ki jo še imaš doma, je lep "kos" avtomobila - ni treba 2x prebrati, da je jasno, da bo to za nekoga prav odličen nakup!

Srečno - obakrat.

Lp,

D.
VW PASSAT - Dovršena suverenost.

Odgovor Napisal/-a tadejd » 08. feb 2018 20:56

Odkrito povedano, me je tudi GTI (Performance) "matral", vendar za nekaj tisočakov dobim kar precej več stvari(4Motion, 65 konjev več, nekaj estetskih dodatkov,...), zato je na koncu odločitev padla za R. :)

Osebno mi je tudi GTI zelo všeč, vendar sam vem iz izkušenj, da je zelo težko spraviti 265 konjev samo na prednji kolesi. Res je, da ima GTI "pametni" diff, vendar to ne odtehta samo prednjega pogona.

Se pa strinjam, da VW naredi čisto premalo za R znamko, kot je to delal včasih(Golf IV R32, Golf V R32, Passat R36, Touareg R50). In ja, dejanski izgled je zelo podoben med R in R-Line, vendar se še vedno opazijo razlike v odbijaču in plastikah, predvsem pa v zadku.

Sam sem bil tudi zaradi GTI tradicije v precepu, ali le vzeti GTI-ja ali R, vendar je v Sloveniji R zelo velika ekskluziva. Avto imam namen voziti eno leto(avto bo imel cca. 25.000-30.000KM), potem pa avto šel v prodajo(najdlje kar imam avto je sedaj in ga imam 17 mesecev, vse ostale avte sem imel manj kot leto dni).

Upam pa, da zadevo ne bo tako težko prodati, če spremljaš avto.net redno lahko vidiš da gredo R-i zelo hitro v prodajo, ker teh avtov ni.

Ja, obstoječa sedmica je zelo lep primerek, vendar mislim, da v Sloveniji oprema in ohranjenost ni tako cenjena(pred kratkim sem za kolega šel pogledati Golf VII, v oglasu je pisalo kot nov, avto je bil pa katastrofa. Pri prevoženih 70.000KM je bil volan poln prask in "znucan", pri meni je volan kot nov).

Hvala! :ok:

Uporabniški avatar

Odgovor Napisal/-a Highline777 » 08. feb 2018 21:12

tadejd napisal/-a:Sam sem bil tudi zaradi GTI tradicije v precepu, ali le vzeti GTI-ja ali R, vendar je v Sloveniji R zelo velika ekskluziva. Avto imam namen voziti eno leto(avto bo imel cca. 25.000-30.000KM), potem pa avto šel v prodajo(najdlje kar imam avto je sedaj in ga imam 17 mesecev, vse ostale avte sem imel manj kot leto dni).

Upam pa, da zadevo ne bo tako težko prodati, če spremljaš avto.net redno lahko vidiš da gredo R-i zelo hitro v prodajo, ker teh avtov ni.

No, glede na zgornji navedek mi je malce bolj jasno, zakaj R in zakaj je - v bistvu - vseeno, če ni GTI! :)
V tem primeru se slika povsem spremeni, še sploh, če bo avto nabavljen po neki ugodni ceni in čez leto dni, glede na prav to, prodan praktično brez izgube.
Jih je pa na A.netu resnično kar nekaj in ravno to mi potrjuje, da jih je ravno toliko, celo ves čas enakih, kolikor jih ne gre v promet.

Ampak enkrat bodo že šli, ni vrag.

Saj pravim - sploh ne razmišljaš napak, glede na navado "nakup-lastništvo-prodaja" pa je tudi razumljivo, zakaj ta izvedba VII.

Uh, tisto o prodaji vozila, njegovem stanju na fotografijah in potem ob ogledu, je pa kar znana zgodba. In prodajalce takih vozil je lahko res sram! [-(

Naj torej R prispe do najlepšega pomladnega meseca! :ok:

Lp,

D.

P.s.: Prejle sem pozabil - IR steklo žal samo po sebi nikakor ni/ne bo nadomestek za Webasto, res ne. Ker ne pri GTI-ju in ne pri R-u Webasta še naprej ne moreš naročiti, je to, da bo vsaj steklo IR, super!
Je pa najbolje imeti oboje - kot imam sam pri svojem B8 BiTurbu.

Odgovor Napisal/-a tadejd » 08. feb 2018 21:37

Ja, redko kdo razume to! :)
Načrt je tak, da se bo avto po letu dni prodajal z najmanjšo možno izgubo(izgube pri avtih bodo vedno).

Na avto.net jih je nekaj, vendar se vsi ti avti prodajajo že lep čas(nekateri več kot pol leta).

Jaz vem, da tisti, ki bo kupil moj avto bo zadel jackpot, ampak določeni ne razumejo, da se ohranjenost vozila plača.

R naj bi prispel v začetku aprila, do takrat pa vsak dan živčno čakam kaj in kako :D

Kar se tiče IR stekla...vem, da ni nadomestek Webasta, vendar je to edina stvar, s katero si lahko olajšam delo v mrzlih mesecih. Sem preveril pri uvozniku, pri R-u Webasta res ne moreš naročiti zaradi postavitve intercoolerjev(na levi strani za DSG, na desni motor), vendar sedaj pri GTI-ju lahko naročiš Webasto :)

Uporabniški avatar

Odgovor Napisal/-a Highline777 » 09. feb 2018 09:03

tadejd napisal/-a:Sem preveril pri uvozniku, pri R-u Webasta res ne moreš naročiti zaradi postavitve intercoolerjev(na levi strani za DSG, na desni motor), vendar sedaj pri GTI-ju lahko naročiš Webasto :)

Bo držalo - ampak enako še naprej velja za GTI-ja z DSG-jem (iz istega razloga; z navadnim, ročnim menjalnikom je kombinacija sicer mogoča) in pri GTI-ju Webasto ni možen v kombinaciji z "Brescia" 19" platišči! :-k
Tako nemški podatek. V naših specifikacijah to sploh ni niti omenjeno, zelo verjetno pa bi potem ob naročilu sistem naznanil neskladje.

Zakaj tako, najbolj verjetno ve tovarna. :)

Lp,

D.

Odgovor Napisal/-a tadejd » 09. feb 2018 09:44

Trenutno je na voljo Webasto(oziroma Ogrevanje in prezračevanje mirujočega vozila) za DSG in ročni menjalnik pri GTI in GTI Performance.
To, da pa ni možno vzeti Webasta z 19˝ platišči pa še sedaj ne razumem. Sedaj imam Webasto in 18˝ in ko je bil avto na servisu, sem gledal in gledal in nisem ugotovil razloga, zakaj ne bi bilo možno tudi z 19˝, ampak tako kot si rekel zakaj, najbolj ve tovarna sama. :D

Uporabniški avatar

Odgovor Napisal/-a Highline777 » 09. feb 2018 09:57

Hja,

vse te zadeve, ki gredo in ne gredo skupaj, najbrž imajo neko ozadje, pa če je še tako nenavadno!
Je tudi pri drugih modelih podobno.

Recimo, pri VII nisem nikoli najbolje razumel, zakaj masažni ErgoActive sedež ni možno kombinirati z Alcantaro, ampak le z blagom, medtem ko pri Passatu ali Tiguanu to sploh ni problem?!
Podobno bi se lahko vprašal za popolno (spominsko) elektrifikacijo sedežev - pri Golfu je tak sedež samo voznikov, el. nastavitev sovoznikovega spet ni mogoča. In spet - pri Tiguanu in Passatu pač. Kar je meni precej uporabna zadeva.

No in takšnih zadevic bi lahko naštel še nekaj, ampak bistvo je povedano. Gre v splošnem za nam nekoliko nerazumne/nerazumljive posebnosti. 8)

Ampak tvoj R bo vseeno precej lepo naložen in ne bo nobenih težav. :D

Lp,

D.

Odgovor Napisal/-a bodzolca » 09. feb 2018 12:06

Lepo in čestitke! :ok:

R-ov na naših cestah vidim res zelo malo. Mimogrede zanimiv podatek, menda ima največji delež prodanih R ali GTI med vsemi golfi Avstralija, približno četrtina jih je.

Uporabniški avatar

Avto: Golf 7 GTI-P

Odgovor Napisal/-a Santiago » 09. feb 2018 12:10

Super avto boš imel :ok: Glede legendarnosti se strinjam z Dejanom ampak, če sem čisto iskren, bi si raje kupil R-a namesto gtija, če bi budget to dopuščal :D Oprema je super, le barvo bi si jaz izbral modro - ta je nekako značilna za R.
Ko ga boš prodajal pa sporoči, morda ga jaz kupim :D

Odgovor Napisal/-a tadejd » 09. feb 2018 15:24

@Highline777
Tudi jaz teh izključitev nisem razumel, še posebno sedaj, ko so ErgoActive sedeži na voljo pri Golfu samo v kombinaciji z alcantaro.
Glede električnih sedežev razumem pri Golfu, da ni pri obeh sedežev, ne razumem pa zakaj se ne da dobit teh zadev v kombinaciji z osnovnim oblazinjenjem.

Glede založenosti z opremo se ne bojim, začneš pri 2, 3 tisočakih dodatne opreme, končaš pri 11ih tisočakih :D

@bodzolca
Hvala! :)

To pa je resnično zanimiv podatek. Mislim, da tukaj veliko vpliva sam davek na avtu.

@Santiago
Hvala! :)

Definitivno je GTI veliko bolj legendaren, R serija(če štejemo še R32) je na trgu šele 14 let, medtem ko je GTI zunaj že 42 let.
Barvo pa nisem hotel modre...zakaj?
1. Sovražim temne barve(sem zelo pikolovski in vem, da bi bil avto opran 3x na teden, trenutno biserno belo barvo perem 1x na 2-3 tedne-odvisno koliko se vozim)
2. Odkar se dobi Lapiz modro barvo tudi na R-Line mi ni več tako zanimiva, poleg tega je pa večina R-ov v modri barvi, oriksno belih pa skoraj ni(kolikor vem je bil v SLO prodan le eden primerek).

Se lahko zmeniva, ni problema :D avto se bo prodajal v začetku leta 2019 :)

Uporabniški avatar

Odgovor Napisal/-a Highline777 » 09. feb 2018 15:56

tadejd napisal/-a:Glede električnih sedežev razumem pri Golfu, da ni pri obeh sedežev, ne razumem pa zakaj se ne da dobit teh zadev v kombinaciji z osnovnim oblazinjenjem.

Glede založenosti z opremo se ne bojim, začneš pri 2, 3 tisočakih dodatne opreme, končaš pri 11ih tisočakih :D

Ma ti rečem, da tudi pri Golfu (vsaj od Highline opreme naprej) elektrificiran sovoznikov sedež ne bi smel izostati! No ja, saj za vogalom že čaka VIII, pa bo morda pri tej generaciji na voljo (še) kaj več! :ok:

Oh, glede založenosti z opremo sem pa - najbrž - nekje pri zadnjih, ki bi jim bilo treba razlagati, zakaj vse te dobrote pravzaprav toliko nanesejo!! 8) :)
Jih imaš ali pa jih nimaš, to je vse.
Začetna cena recimo mojega B8 je nekje pri dobrih 43.000€ (HL seveda), nato začneš z R-Line paketom in končaš nekje pri samodejni vlečni kljuki (z dobesedno VSEM vmes, kar cenik redne in uradne dodatne opreme ter tiste, ki jo na uvozniku izjemoma morda odprejo na posebno željo, sploh ponuja), tako da na koncu znese vsota zgolj te opreme cca. 22.000€...

Bo sicer držalo, da se mi zdi "smiselneje" za Golfa (v GTI izvedbi), pa če že, dati recimo 45.000€, kot pa še 10.000€ več za R-a, ki ima 65KM več in 4M (to je pa bolj ali manj tudi vse), ampak to sem pač jaz in kot rečeno - če bi ga želel kupiti (že kot R20), bi ga že l 10', pa ga nisem potem niti kot VII. Razmišljam nekako v tem slogu - ČE nekomu recimo niti 250KM ni dovolj, potem mu jih najbrž ni niti 650! :D To je bilo seveda mišljeno nasplošno. Tistim, ki so zadolženi za merjenje previsokih hitrosti, je itak vseeno. In tem zadosti lahko že Suzuki Maruti ali vsaj Dacia Logan... Imam, mimogrede morda, dva prijatelja, oba lastnika prej modela R, ki ga nista potem kupila ponovno. Eden ima zdaj povsem drug(ačen), modelsko nov in odličen koncernski izdelek, drugi ima trenutno dokaj nov VII GTD FL in čaka na povsem novi VII GTI PP. Oba bi, seveda, brez težav v garažo spet lahko pripeljala R-a.

Drugo je potem, če se povrnem malce nazaj, koliko od vsega tega, kar zadeva opremo proti doplačilu, nekdo ceni ali ne! Avto seveda v prvi vrsti naročim zase. Kdor je poznavalec (in to pri vozilih takega kova ali vrednosti nedvomno tudi je), ne bo NIKOLI rekel, da mu vsa dodatna oprema ne pomeni nič, potem pa se bo po nakupu hvalil, kako lepo da je obral prodajalca, avto ima pa še celo VSO možno opremo za povrhu!! Kako neumen prodajalec, kajne...?
In doslej še nobenega nisem dal naprej prek A.neta...

Lp,

D.

Uporabniški avatar

Avto: Golf VI HL TSI 160 KM DSG

Odgovor Napisal/-a Figo » 09. feb 2018 19:20

Imaš kakšne slike tvoje aktualne 7-ce? Mogoče najdeš tu kakšnega kandidata.
Slika

Uporabniški avatar

Odgovor Napisal/-a SnakeEye » 10. feb 2018 09:52

Torej, tadejd, želim ti veliko varnih kilometrov. In seveda užitka pri vožnji s 300+ konji.
Sam sem si lastil 6 R in vem o čem govorim.

Vendar pa sem glede prodaje in cene ob prodaji malo skeptičen. Prodajal sem ga skoraj 2 meseca in ni bilo niti enega klica. Imel sem ga manj kot leto dni in sem ob prodaji moral "požreti VELIK cmok". Več kot polovico nabavne cene dol. Upam, da bo pri tebi drugače.

Uporabniški avatar

Odgovor Napisal/-a Highline777 » 10. feb 2018 11:40

SnakeEye napisal/-a:Vendar pa sem glede prodaje in cene ob prodaji malo skeptičen. Prodajal sem ga skoraj 2 meseca in ni bilo niti enega klica. Imel sem ga manj kot leto dni in sem ob prodaji moral "požreti VELIK cmok". Več kot polovico nabavne cene dol. Upam, da bo pri tebi drugače.
Ja, vidiš, nekako prav na to temo sem torej doslej že zapisal nekaj besed...

Dejstvo je, da se MPC vrednost nekega tako opremljenega R-a zavihti proti cca. 55.000€. Dobro, pustimo namenoma ob tem ob strani (ne)smisel tega početja, sploh na našem trgu. Četudi odbijem dvomestno številko (morda celo službenega) popusta na to, sem še zmeraj na neki določeni vrednosti, ki mi ne zagotavlja, da tudi te ne bo treba ob prodaji - če že ne malodane prepoloviti - pa "vsaj" drastično znižati... :(

Ne dvomim sicer, da ima Tadej to vse lepo razdelano, sploh ob vsakoletni menjavi vozil po tem principu. Ampak tolikšna izguba je za zdrav razum resnično nekoliko vprašljiva. Celo meni.

Avto je/bo sam po sebi čudovit, kot je primerjaje ob tem seveda prav GTI - ki pa mu ravno te tri črke že od nekdaj zagotavljajo neko določeno prodajno "varnost", če se lahko tako izrazim, čeprav sploh ne sodi med običajne ali dostopne Golfe.
In zato je premislek ob nakupu nečesa, kar je najprej R in GTI, šele nato Golf, povsem upravičen.

Veselje do vožnje seveda s tem oziroma s takšnim avtomobilom nima nič opraviti.

Lp,

D.

P.s.: Morda ob vsem skupaj še drobna ali obrobna zanimivost, ki s konkretno temo niti nima toliko skupnega - ampak koliko pravzaprav Golf GTI pomeni tudi sami tovarni, mogoče ponazarja tudi dejstvo, da je ta izvedenka pravzaprav tako edinstvena, da je v Variant različici že od nekdaj in v vsej zgodovini sploh ni (bilo) možno dobiti - vse druge izvedenke Golfa so seveda lahko tudi Variant. GTI in R sta (bili) v podobi Šestice na voljo tudi kot Cabrio, vendar GTI nikoli kot Variant.
Meni osebno precej zanimiva podrobnost.

Uporabniški avatar

Odgovor Napisal/-a SnakeEye » 10. feb 2018 21:02

Ja, se strinjam s teboj.

Res pa je tudi, da je užitek pri R-u tudi fantastičen.
In moram dodati tudi to, da mi ni bilo nikoli žal, da sem ga imel. In privoščim Tadeju to izkušnjo.

LP!

S.

Uporabniški avatar

Odgovor Napisal/-a Highline777 » 11. feb 2018 07:45

SnakeEye napisal/-a:Res pa je tudi, da je užitek pri R-u tudi fantastičen.
In moram dodati tudi to, da mi ni bilo nikoli žal, da sem ga imel. In privoščim Tadeju to izkušnjo.

Definitivno soglašam - in sem tako pravzaprav tudi povedal. :)

Saj tako ali tako tudi na tem področju najbrž velja, da se pač samo enkrat živi.

Lp,

D.

Uporabniški avatar

Odgovor Napisal/-a SnakeEye » 12. feb 2018 00:14

:ok:

Odgovor Napisal/-a tadejd » 16. feb 2018 14:01

@Highline777
Morda, bo pri 8-ki kaj več, bomo videli kaj bodo pokazali :)

Meni je avto brez opreme kot...khm...saj sploh nimam primerjave. Oprema naredi avto, to je moje mišljenje. Res pa je, da se tega zneska nikoli ne prinese nazaj...

Dražji kot je avto, dražja je tudi oprema, to je jasno kot beli dan.

Glede na to, da sem vozil GTI PP in R-a, moram reči, da je razlik precej več. Od same drže v ovinkih(R ima malenkost trše vzmetenje, manj "body roll-a"), do samega motorja(pri R-u se motor z veseljem zvrti do 6.900 obratov na minuto in tam tudi vleče-večja turbina, medtem ko pri GTI-ju po 6.000 obratov na minuto pojemlje sapa).
Razlika v moči ni tako opazna, ker R ima le 4motion pogon in nekaj dodatnih kilogramov zaradi tega, vendar se pozna :)
So ljudje, ki so imeli VI R in so kupili VII R, so ljudje ki so si lastili marsikaj drugega prej, vendar vsak, ki je vozil VII R ali si ga je lastil ima vedno dobre stvari za povedat. Sam si ga nisem lastil, sem jih pa že nekaj vozil(pred prenovo in po prenovi) in sem bil tudi sam navdušen :)

Kar se pa opreme tiče...idealno je prodati avto nekomu, ki ga poznaš(sam nimam problemov s tem, ker vem da gre avto iz mojih rok tak kot je treba), tukaj je problem, ker je na vozilu opreme za dodatnih 14.000€, kar ni malo(oprema pa več izgublja kot sam avto).

@Figo

Čakam lepo vreme, da poslikam avto tako kot se zagre :) Tukaj je pa aktualen oglas če koga zanima: https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=12849104

@SnakeEye

Najlepša hvala :piwo.

Glede prodaje se bom pa obremenjeval, ko bo šel avto v prodajo :D

Avto ima od danes naprej potrjeno proizvodnjo v tovarni, kar pomeni, da ga lahko pričakujem v začetku aprila in že nestrpno čakam :ok:

Uporabniški avatar

Avto: Golf VI HL TSI 160 KM DSG

Odgovor Napisal/-a Figo » 16. feb 2018 21:56

Krasen. Kot, da bi moja šestica zrastla.

Slika
Slika
Slika

Uporabniški avatar

Odgovor Napisal/-a Highline777 » 17. feb 2018 15:05

tadejd napisal/-a:Meni je avto brez opreme kot...khm...saj sploh nimam primerjave. Oprema naredi avto, to je moje mišljenje. Res pa je, da se tega zneska nikoli ne prinese nazaj...
Dražji kot je avto, dražja je tudi oprema, to je jasno kot beli dan.

Se podpisujem. To dejstvo je pač neizpodbitno.
tadejd napisal/-a:Kar se pa opreme tiče...idealno je prodati avto nekomu, ki ga poznaš(sam nimam problemov s tem, ker vem da gre avto iz mojih rok tak kot je treba).

Še en podpis - kot bi sam tole napisal. :D
tadejd napisal/-a:Avto ima od danes naprej potrjeno proizvodnjo v tovarni, kar pomeni, da ga lahko pričakujem v začetku aprila in že nestrpno čakam :ok:

:ok: Za letos se boš tja do naslednje zime ognil zimski obutvi. Fino! :ok:

Lp,

D.

Odgovor Napisal/-a tadejd » 08. mar 2018 12:58

Po dolgem času spet nove informacije :) avto naslednji teden dobi številko šasije, lahko ga pričakujem zadnji teden v Marcu oziroma prvi teden v Aprilu(odvisno od transporta) :)

Medtem se pa moj sedanji Golf še vedno prodaja, tako da če koga zanima: https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=12929545 :ok:

Odgovor Napisal/-a tadejd » 13. mar 2018 16:03

No, pa imam številko šasije: WVWZZZAUZJW2194** :) Sedaj pa čakanje transporta :)

Uporabniški avatar

Odgovor Napisal/-a Highline777 » 13. mar 2018 17:44

Konec meseca se boš najbrž že zapeljal. Če bo v naslednjih 14-ih dneh in potem na koncu še v KP vse v redu.

Naj bo!

Lp,

D.

Odgovor Napisal/-a tadejd » 13. mar 2018 17:48

Highline777 napisal/-a:Konec meseca se boš najbrž že zapeljal. Če bo v naslednjih 14-ih dneh in potem na koncu še v KP vse v redu.

Naj bo!

Lp,

D.

Je bil tudi tak načrt, da avto registriram takoj ko pride(preden bo registriran gre na voskanje). Glede na to, da je avto dobil številko šasije že danes, ga lahko res pričakujem zadnji teden v marcu, v KP je pa avto ponavadi kakšen dan ali dva :)

Vesel sem pa kot otrok odpiranja daril. :crazzy: :crazzy:

Naslednja

Vrni se na Golf VII

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost